Літвіщенко організував судовий позов проти новомосковців

Після невдалої та дурної спроби Віктора Литвищенка здійснити силове захоплення влади в Новомосковську (див. «ТРК» №61 від 26.05.2016) та сміховинної спроби державного перевороту (див. «ТРК» №62 від 02.06.2016) сам невдалий мер намагається ніде зайвий раз не світитися, а всі протиправні дії організовує руками третіх осіб. Тепер він затіяв вкрай деструктивну для міста й городян судову війну.

17 червня дружина колишнього водія-ад’ютанта Литвищенка Олександра Нечти подала до Новомосковського міськрайонного суду позов про фактичне скасування рішень останньої сесії міськради.

Судове рішення на користь позивача загрожує повним колапсом і зупинкою міського господарства – припиняться роботи з ремонту міських і внутрішньоквартальних доріг, із відновлення освітлення міста, ремонту шкіл і дошкільних установ, під питанням опиняться соціальні виплати городянам, фінансування соціальної сфери.

Сам мер при цьому сидітиме в затінку, а після повного краху міської інфраструктури з’явиться, як чорт із коробочки, і призначить себе «рятівником вітчизни». І це цілком у дусі Литвищенка – пожертвувати інтересами всіх без винятку жителів міста, щоб домогтися жаданої царської влади!

Судове засідання за цинічним надиктованим Литвищенком позовом Надії Нечти відбудеться вже цього тижня. Ми будемо інформувати читачів про хід судового процесу.

Нагадаємо

У 2007 році Литвищенко видав Олександру Нечті та його дружині Надії ордер на безкоштовну квартиру. Це було зроблено незаконно, поза чергою, в якій із 1983 року нудяться десятки заслужених педагогів, багатодітних матерів, інвалідів.

У результаті Олександр і Надія Нечти стали вічними боржниками Литвищенка і, природно, обслуговують інтереси недо-мера.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *