• SAMSUNG DIGITAL CAMERA
    SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотекарі єднають Україну

10 вересня 2016 року Новомосковська централізована районна бібліотечна система взяла участь у презентації-бенефісі бібліотек «Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення», яка відбулася в міському парку ім. Лазаря Глоби м. Дніпра. Захід пройшов у рамках святкування Дня міста та напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.

Центральні районні бібліотеки для дорослих і дітей презентували краєзнавчу книжково-ілюстровану виставку «Самоцвіти Новомосковщини», на якій були представлені книги письменників Новомосковщини, поетичні збірки та твори, опубліковані в обласних літературно-художніх журналах. А також виставку прикрасили поезії юних обдарувань Новомосковщини, які увійшли в обласні літературно-художні журнали, та книги «Ластів’ята». Юні члени літературного бібліотечного клубу «Барвінок», одягнені в національні костюми та костюми літературних героїв, у віршованій формі презентували роботу районної централізованої бібліотечної системи, чим порадували і організаторів, і гостей заходу.

До уваги жителів та гостей міста була також представлена виставка поезії та виробів макраме під назвою «І серця спів, і рук творіння» Надії Зінченко, поетеси з міста Перещепиного, дівчини з обмеженими фізичними можливостями. Відвідувачі виставки мали змогу поспілкуватися з молодою поетесою, яка також була присутня на презентації.

Родзинкою нашої експозиції стала виставка «Мистецьке диво нашого краю», яку було присвячено миколаївському розпису, що почав відроджуватися в роботах сучасних майстрів народного мистецтва Новомосковщини. На виставці були представлені вироби майстрині миколаївського розпису Коваленко О. В., роботи учнів Перещепинського професійного ліцею та розмальовки учнів районної дитячої школи мистецтв Н. Рабінович.

Виставка «Мистецьке диво нашого краю»

Виставка «Мистецьке диво нашого краю»

Цікавою й корисною для відвідувачів заходу стала інформаційно-рекламна видавнича продукція працівників районної бібліотечної системи: інформаційно-краєзнавчі видання, добірки, листи, пам’ятки, буклети та інша продукція. Серед них «Сім чудес Новомосковщини», «Миколаївський розпис», «Сповідь жіночої душі» (Г. Шепітько), «Нащадкам пам’ять серця передав» (Д. Грищенко), «Козацький храм – колиска віри, правди і волі», «Новомосковщина – перлина Присамар’я»…

Для дітей бібліотекарі організували «Веселий бібліомайданчик», де маленькі відвідувачі грали в ігри, знайомилися з найкращими дитячими книгами бібліотеки, брали участь у веселій вікторині та отримували призи, візитки бібліотеки, вислови про значення книги та користь читання.

Всі учасники заходу – і дорослі, і діти – отримали цінний досвід, купу позитивних емоцій і приємних вражень, які ще довго надихатимуть нас на творчі звершення.

Ю. М. СЕЛІХОВА, директор Новомосковської централізованої районної бібліотечної системи

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *