• OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З глибини душі

2016 рік – рік Івана Франка в Україні

З любов’ю та шаною вимовляємо ми ім’я Івана Франка, відзначаючи його черговий ювілей – 160 років від дня народження.

Працівники Новомосковської районної бібліотеки провели для дітей місячник популяризації творів видатного класика вітчизняної літератури.

Святування 160 років від дня народження Івана Франка у районній бібліотеці

Святування 160 років від дня народження Івана Франка у районній бібліотеці

Твори Івана Франка представлені на книжкових виставках «Титан. Геній. Каменяр» для читачів-учнів старших класів та «Віночок казок від Івана Франка» – для молодших школярів. Разом із виставками проводились огляди, бібліотечні літературні хвилинки та квест «Знайомий і незнайомий Іван Франко».

29 серпня бібліотекарі разом із членами клубу за інтересами «Барвінок» підготували та провели літературну годину «У далеку дорогу життя Франкове візьмемо слово»

З великим задоволенням дивилися діти лялькові вистави в бібліотечному театрі за казками І. Франка з книги «Коли ще звірі говорили».

Лялькова вистава в бібліотечному театрі за казками І. Франка

Лялькова вистава в бібліотечному театрі за казками І. Франка

Активні користувачі бібліотеки Коцюба Аня, Бондар Настя, Оріщенко Ліза, Лембрик Софійка, Галяпа Альона підготували поетичну композицію на вшанування видатного письменника – «Хай сяє нам благословенне ім’я славетного Франка».

З метою розширення і поглиблення знань про творчий шлях Івана Франка для дорослих користувачів бібліотеки теж було проведено ряд масових заходів, а саме: діюча з березня оформлена книжкова виставка «Мій поклик – щастя і свобода».

25 серпня для широкого кола користувачів був проведено захід-портрет «Лиш боротись – значить жить» та бібліографічний огляд «Полум’яне слово І. Франка»; 26 серпня проведено для широкого кола ліричну годину, присвячену інтимній ліриці «З глибини душі Івана Франка».

За матеріалами сайту http://www.novomosk-rn.dp.gov.ua

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *