Газета «Твій рідний край» заснована як періодичне видання, що має на меті освітлювати життя та нагальні питання Новомосковського, Магдалинівського та Юріївського районів Дніпропетровської області.

Умовно цей регіон можна назвати «Північним Подніпров’ям». Засновником газети є благодійний фонд «Твій рідний край», створений за ініціативою народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренка.
Перший пілотний випуск газети побачив світ 19 лютого 2015 року.
Видання щонеділі друкує новини, актуальні для усіх жителів області, на третій шпальті, статті з сільського господарства на шостій шпальті, історичні матеріали – на сьомій та розважальні матеріали – на восьмій. Подіям, що відбуваються у регіоні, присвячений центральний разворот (четверта та п’ята шпальти). Звичайно ж, наше видання висвітлює також і політичні питання, що зазвичай друкуються на другій шпальті. Перша ж шпальта нашої газети присвячена найголовнішому – розповідям про видатних та цікавих людей регіону.
Редакція газети «Твій рідний край» завжди ставить у пріоритет конструктивний діалог з читачами, приділяє увагу матеріалам, що надходять до редакції. Періодично ми проводимо акції та конкурси, у яких наші читачі можуть приймати участь. Мі постійно відстежуємо зворотній зв’язок від Вас, листи та телефонні дзвінки, значна кількість яких на сьогодні позитивна. І це надихає нас і надалі працювати для Вас.
Газета розповсюджується підпискою. Наш індекс – 89600. У роздріб її можна придбати у поштових відділеннях Новомосковського, Магдалинівського та Юріївського районів.
Ми бажаємо усім друзям нашого видання незмінної удачі, щастя та оптимізму у цей непростий та цікавий час. Колектив редакції докладає усіх зусиль, щоб нашим читачам, Вам, було цікаво із нами, а кожен номер газети запам’ятовувався та приносив користь.
Тепер у нашого видання також є інтернет-версія, де можна прочитати нові статті та знайти архівні випуски, написати нам електронного листа та звернутися із пропозиціями по покращенню життя регіону на форумі.
Дякуємо, що Ви з нами. Будьмо і надалі разом!

Слава Україні!