• Галина Васецька та Олександр Носенко
    Галина Васецька та Олександр Носенко
    Галина Васецька та Олександр Носенко

Від усього серця!

60 років разом!

28 вересня 1956 року зареєстрували шлюб Галина Васецька зі Знаменівки та Олександр Носенко з Губинихи. В щоденних турботах день за днем промайнуло 60 років… Але своє кохання вони зуміли пронести крізь роки, зігріваючи ним серця один одного.

Подружжя віддавало свої сили на благо рідного Новомосковського краю.

Олександр Артемович працював на різних керівних посадах. Скрізь, де брався за роботу, були успіхи, впроваджувалися нові проекти, нові ідеї, розгорталося будівництво сільськогосподарських, промислових, соціально-культурних об’єктів.

Вслід за чоловіком доводилося освоювати різноманітні професії й Галині Іванівні, яка віддавала всю наснагу дорученій справі, не обходячи увагою і своїх співробітників… Тож колективи досягали хороших виробничих успіхів.

З 2000 року подружжя на заслуженому відпочинку, та й нині не стоїть осторонь подій у районі. Олександр Артемович продовжує працювати в районній раді ветеранів, турбуючись про ветеранів війни та праці.

Їхня гордість – донька та син, зять і невісточка, онучки Оленка, Дашенька, Софійка та Ярослава.

Зичимо діамантовим ювілярам міцного здоров’я, активних днів, затишних вечорів, радісних світанків, миру й тепла, щоб доля завжди від біди берегла.  Дякуємо вам за неоціненний вклад у розвиток нашого краю, за вашу лебедину вірність, за життєвий досвід і мудрість!

З повагою, районна рада ветеранів, друзі, колеги!

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *