• Пара похилого віку
    Пара похилого віку
    Пара похилого віку

Турбота

«Осінній бал» для найстарших

Напередодні 1 жовтня, коли весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, в Новомосковському територіальному центрі соціального обслуговування населення відбувся захід під назвою «Осінній бал».

Привітавши присутніх теплими словами, представник благодійного фонда «Твій рідний край» Олександр Гаркавенко зазначив: «Наш фонд дуже багато уваги приділяє людям, які творили наше майбутнє, які віддавали весь свій час, своє здоров’я для того, щоб нам сьогодні жилося краще. І тому нині ми маємо зробити все для того, щоб ці люди не відчували занепокоєння.»

Завітали привітати винуватців свята та подякувати їм за неоціненний внесок у розвиток нашого майбутнього і представники міської влади, громадськості та активної молоді Новомосковська. Студенти місцевого кооперативного коледжу економіки і права підготували яскраву концертну програму, що не лишила байдужим жодного глядача. Окрім концерту присутні на святі пенсіонери насолоджувалися спілкуванням за чашкою чаю зі смаколиками. Енергійні та з сяючими усмішками на обличчях, зворушені увагою та вітаннями, – саме такими ветерани праці та пенсіонери поверталися того дня додому.

Олена СЕАТ

За традицією

Благодійний фонд «Твій рідний край» привітав продуктовими наборами з борошном, кашею, макаронними виробами, печивом і предметами канцелярії на знак шани та вдячності тим, кому ми з вами завдячуємо життям. Подарунки отримали 64 одиноких літніх особи Новомосковська, 180 – Новомосковського, 80 – Юр’ївського та 16 – Магдалинівського районів.

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *