Подарунок бiблiофiлам!

Вийшов у світ «Літопис собору»

15 вересня 2016 року в Центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги досвідчених істориків і краєзнавців Костянтина Мешка та Олександра Харлана «Літопис собору».

Новомосковський собор – унікальна пам’ятка доби козацького церковного зодчества, старовинна святиня присамарського краю. Історія цієї церкви – це історія нашого міста, нашого народу, історія сплетена із сотень трагічних і величних подій.

Це унікальне видання присвячене Новомосковській Свято-Троїцькій церкві. Книга «Літопис собору» створена новомосковським істориком, краєзнавцем Костянтином Мешком і дніпровським архітектором, художником Олександром Харланом. Дане видання є своєрідним зібранням історичних праць, джерел, а також досліджень останніх років, що в сукупності відкривають перед читачем повний та яскравий літопис життя легендарної присамарської святині. Автори «Літопису собору» дослідили пам’ятку з позиції історії та архітектури, опрацьовуючи архівні та музейні колекції Дніпропетровська, Києва, Санкт-Петербургу. Було зроблено унікальні відкриття, які сьогодні відкривають перед нами невідомі раніше сторінки минулого запорозького собору.

Це видання є гарним подарунком новомосковцям до Дня міста. Це книга, яку треба читати всім – і тим, хто знає історію, і тим, хто її не знає.

Ксенія ДЗИГА

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *