Наші таланти!

«Журавка» та «Смерека» блиснули в Павлограді

На нещодавньому пісенному святі колективи Юр’ївщини виступили з величезним успіхом

З 19 по 20 серпня в Павлограді проходив XI фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодії шахтарської душі». Павлоград  приймав цей фестиваль вже 11-й рік поспіль. У цьому році фестиваль присвячений 25-річчю Незалежності України та святу Спаса, у зв’язку з чим з’явилася нова номінація – пісні до річниці Незалежності України. Символом фестивалю став віночок.

Головна мета фестивалю – це мир та єдність нашої країни завдяки об’єднанню та підтримці аматорів і митців Західно-Донбаського та шахтарських регіонів України, популяризація шахтарської пісні, залучення людей шахтарської професії до вокального мистецтва, творчий обмін.

Цьогоріч Павлоград приймав 88 учасників, а це близько 200 аматорів і митців із Західного Донбасу та шахтарських регіонів України. Не всі бажаючі, зокрема з міст Донецької області, де точаться бої, змогли дістатися Павлограда. А тому надіслали відеозвернення до всіх учасників фестивалю з найкращими побажаннями миру і добра.

Хвилиною мовчання всі присутні на фестивалі зі свічками в руках вшанували пам’ять загиблих на Сході країни.

Серед учасників були й колективи Юр’ївщини – народний вокальний ансамбль «Смерека» села Варварівка, вокальний ансамбль «Журавка» села Водяне та солістка Ольга Чепурна.

Два дні фестивалю пройшли у дружній, творчій атмосфері, а 20 серпня на прифасадній площі міського культурно-дозвільницького центру був гала-концерт і церемонія нагородження переможців «Мелодії шахтарської душі – 2016». Кожна делегація тримала кошик із яблуками та медом на честь Яблучного Спаса.

Народний вокальний ансамбль «Смерека» села Варварівка отримав спеціальний приз від оргкомітету фестивалю та диплом переможця ХІ відкритого фестивалю шахтарської авторської пісні «Мелодії шахтарської душі» присвяченого 25-й річниці незалежності України. Ансамбль «Смерека» виступав на гала-концерті.

Ганна КУЗЬМЕНКО, завідуюча Варварівською бібліотекою-філією №1

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *