Наша школа

Олімпійці серед нас

Програма олімпійського тижня, який проходив у Видвиженівській ЗОШ І-ІІІ ступенів до Дня фізичної культури і спорту під гаслом «Швидше, вище, сильніше», була досить різноманітною. Як завжди, заходи розпочалися парадом учасників змагань, перенесенням олімпійського вогню переможцями власного оздоровчого проекту «Олімпійський кілометр». У цей день школярі урочисто пронесли та підняли олімпійський прапор. А закінчилося свято виступами 1-11 класів з танцювальними вправами під музичний супровід.

В минулому навчальному році наша школа була активним учасником Всеукраїнського проекту «Здоровий я» та власних проектів «Видвиженець має спортивні таланти», «Спорт-фактор», тому вона має великий досвід у проведенні оздоровчих заходів. Діти радісно відгукнулися на участь у проведенні загальношкільного флешмобу, який організували під час «Перерви здоров’я». На «День здорового харчування», класні керівники1-11 класів приготували смачні салати з овочів та композиції з фруктів, які всі учасники їли із задоволенням.

Для учнів молодшої школи було проведено конкурс малюнків на олімпійську тематику, а учні середньої та старшої школи ознайомилися з інформацією усного журналу «Результати збірної команди України на олімпіаді «Ріо-2016 та досягнення паралімпійців».

Середа – останній день олімпійського тижня – стала для учнів справжнім випробуванням. Цього дня учні школи взяли участь у Всеукраїнському заході «Олімпійський  урок». Класними керівниками 5-11 класів та класоводами 1-4 класів були проведені цікаві виховні години, уроки-тренінги, усні журнали, конкурси.

Програма «Олімпійських ігор-2016», які були наступним етапом «Олімпійського уроку», передбачала біг на короткі дистанції 30, 60 та 100м, стрибки у довжину з розбігу, метання малого м’яча, човниковий біг, перетягування канату.

Останнім випробуванням став загальношкільний «Олімпійський кілометр», започаткований у 2014 році до дня народження МОК.

Завершилися спортивні змагання урочистим закриттям олімпійських ігор, опусканням  олімпійського прапору та нагородженням переможців.

В. А. ГЛУХЕНКО, заступник директора з НВР Видвиженівської ЗОШ І-ІІІ ст.

А у нас майстер-клас

Традиційне свято спорту у Видвиженівській ЗОШ позначилося приїздом гостей – великих прихильників настільного тенісу. Золотий медаліст, випускник 1987 року, Олександр Бабков із притаманною йому природною щедрістю подарував рідній школі тенісний стіл відомої фірми «Butterfly», ракетки та кульки.

Він сам з дитинства захоплюється тенісом та успішно підтримує свою спортивну форму, про що засвідчив майстер-клас, проведений разом із його тренером Іллєю Кутовим, якого він запросив у своє село в пошуках олімпійських резервів.

Школярі отримали реальну можливість спостерігати віртуозну гру майстрів.

Майстер спорту Кутовий Ілля продемонстрував юним тенісистам техніку тренувань із роботом для автоматичної подачі кульок із різним напрямком їх польоту та обертання. Спортсмени нашої школи мали змогу зіграти з тренером та гостями. Вчителям та учням було приємно почути від тренера, що Бабков – його найкращий учень з тенісу.

М.Б. ЛАУДІН, директор Видвиженівської ЗОШ

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *