Конфлікт

Павло Селіхов: Моя задача в тому, щоб агропідприємства району були міцними, стабільними та успішними

Наразі дуже незрозумілі події відбуваються навколо фермерського господарства нещодавно померлого Василя Дарадуди. Його син Дмитро чи то збирався продавати господарство, чи то не збирався. У підсумку, як стало відомо від органів захисту правопорядку, стався ланцюжок перепродажів, і дуже дивних. Господарство у той самий час в одному випадку продавалося цілісним майновим комплексом, в іншому – по частинах, та зі свідомою затримкою оприлюднення інформації про продаж у єдиній інформаційній системі реєстрації майнових прав. Достовірно сьогодні відомо лише те, що кінцевий добросовісний покупець Василь Кузнєцов, як тільки усвідомив, що його нахабно обдурили місцеві шахраї, звернувся в поліцію, за його заявою відкрито кримінальну справу і ведуться слідчі дії.

Рано чи пізно в цій рейдерській схемі буде поставлено крапку. Та нас бентежить інше – чи не стане мирний Новомосковський район гарячою точкою? Адже не випадково в один момент із висновком останнього договору купівлі-продажу, продавці виставили навколо господарства охорону з невідомих озброєних людей. Зробила це не сім’я Дарадудів, а таємничі «громадські працівники», які ховають обличчя під балаклавами, які цілком могли брати участь у реалізації самої рейдерської схеми. І найсмішніше – одночасно з появою в районі озброєних людей, ці «громадські працівники» організували інформаційну атаку на органи влади та охорони правопорядку, звинувачуючи всіх і в усьому. Дуже схоже на стару народну мудрість «на злодієві й шапка горить».

Ми попросили прокоментувати ситуацію навколо фермерського господарства «Дар» главу Новомосковської РДА Павла Селіхова.

– Вас звинувачують у тому, що ви нібито запропонували послуги посередника у процесі продажу фермерського господарства?

– Я державний службовець і не можу брати участь у будь-яких комерційних проектах. У мене, як у керівника району, зовсім інші цілі й завдання. Моє завдання полягає в тому, щоб агропідприємства району були міцними, стабільними та успішними. Для району це дає надходження до бюджету, дає робочі місця. Ось це для мене важливо. Тому, коли я почув про те, що господарство «Дар» залишилося без свого засновника Василя Дарадуди, що його начебто збираються продавати по частинах, я і по совісті, і за посадою, не міг залишитися осторонь. Тому я запропонував сім’ї покійного фермера, якщо вони раптом вирішать розпродавати господарство, не поспішати, щоб не попастися в руки аферистів. РДА могла взяти цей процес під пильний контроль, домогтися, щоб угода була цілком законною, не завдала шкоди сім’ї Дарадуд, негативно не позначилася б на економіці району. Син покійного господаря від допомоги відмовився.

– А що буде далі? Як вирішиться цей конфлікт?

– Це питання не до мене, це вже питання до прокуратури та поліції. Зі свого боку я можу тільки порадити всім сторонам конфлікту – звертатися тільки в державні органи охорони правопорядку, не втягувати в цю історію жодні незаконні воєнізовані приватні структури. Наш район – територія миру. Я жорстко попереджаю всіх, силового вирішення питання я не допущу та докладу до цього всі свої повноваження. Може, хтось хотів піти від податків при продажі майна, – це питання до фіскальних служб, це їхні повноваження, їхня справа. Але мир і порядок в районі – це наша спільна справа.

Віталій ШИЛОВ

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *