Хто про що…

 Держава, її незалежність, її сила та перспективи – це, в першу чергу, економіка. Якщо вона працює, в такої держави і армія хороша, і медицина, і освіта, та й людям спокійно живеться, адже кожна родина має стабільний дохід

Майбутнє України залежить тільки від одного – чи запрацює наша економіка, чи ні. Саме цим повинна бути стурбована вся влада, від президента і прем’єра до найостаннішого клерка в найсмішнішому міністерстві, на зразок нашого міністерства правди імені пана Стеця.

Українське міністерство

Українське міністерство

Про економіку потрібно думати, говорити, сперечатися, для неї потрібно приймати закони й вибудовувати державну політику, як зовнішню, так і внутрішню. А чим зайняті наші вожді?

Послухав послання президента Раді, зрозумів із нього лише одне: обурюватися й протестувати проти обвалу економіки, моторошних тарифів і мізерних зарплат не можна, будь-яке обурення – на руку ворогам.

"Цены растут, а наши карманы пустеют"

“Цены растут, а наши карманы пустеют”

Прочитав коментарі глави НБУ в зв’язку з черговою серпнево-вересневою девальвацією гривні, – не зрозумів нічого. Ні, сенс терміна «волатильність» мені зрозумілий. Але запевнення в тому, що стрибки курсу плюс-мінус 25% – це нормально, мені нормальними не здалися.

Почув заяву прем’єра, мовляв «Ситуація абсолютно стабільна, ризиків для українських громадян тут немає, ми їх не бачимо», – взагалі здивувався.

У нас голові уряду хтось доповідає про реальну ситуацію? У нас сальдо зовнішньої торгівлі за сім місяців 2016 року – мінус 2 млрд доларів.

А позитивне сальдо платіжного балансу України – це заслуга не Гройсмана та економіки, а грошей гастарбайтерів, які з початку року перерахували в Україну близько 4,5 млрд доларів.

Та економікою в Україні не зайнятий ніхто. Замість серйозних проблем пережовують дешеві новини про те, як чесний і непідкупний нардеп-журналіст-борець із корупцією Лещенко купив квартиру за 200 тисяч доларів невідомого походження.

Як «невідомі особи» в центрі Києва тиждень поспіль блокують і підпалюють телеканал «Інтер»…

А взагалі, до Землі летить гігантський астероїд Бенну. Вчені кажуть, що з імовірністю 1 до 3000 він бабахне по нашій планеті. Але через 200 років. Шкода, що не доживемо. Це буде крутіше, ніж скандал з Лещенком.

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *