Дистанцію не зараховано

Тільки-но ми відсвяткували 25-річний шлях по дорогах незалежності, тільки-но підрахували всі шишки та всі пряники, отримані на цьому шляху, приготувалися було отримувати призи й подарунки за мужність і терпіння…

Символіка України

Символіка України

І тут нам повідомляють, що дистанцію не зараховано, що в пору починати все спочатку.

Є такий високопоставлений чиновник Держдепартаменту США Деніел Фрід, він – координатор програм, пов’язаних з американською політикою щодо України, з американськими санкціями щодо РФ.

Простіше кажучи, людина добре інформована та допущена до всіляких таємниць. Так ось, Деніел минулого тижня або проговорився, або свідомо виклав у публічній площині американські оцінки наших із вами перспектив.

Держдепартамент США

Держдепартамент США

Цитую: «Думаю, абсолютно можливо Україні через 25 років стати повністю європейською країною. Можливо, не в складі ЄС, однак, близькою до цього. З Кримом чи без – я не знаю. Однак український народ матиме можливість бачити майбутнє для себе».

Тобто, якщо Мойсеєві вистачило 40 років на бродіння пустелею, то нам на це блукання відводять як мінімум 50 (25+25), і чесно кажуть, що не знають, куди ще ця доріжка виведе – в Євросоюз чи мимо.

І не знають, чи прийде Україна до фінішу цілком чи по шматочках

Ось у Департаменті з економічних і соціальних питань ООН деякі прогнозні цифри назвали точно. Подивилися на нашу економіку та соціальну політику, і підрахували: до 2050 року населення України скоротиться на 10 мільйонів осіб – до 35 мільйонів.

А до 2100 року українців у країні 26,4 мільйонів. Але ж я людина немолода, я пам’ятаю, як у середині 1990-х всезнаючий Сорос пояснював тодішньому Кучмі, що для обслуговування сировинного сільського господарства України вистачить мільйонів 18-20 громадян, а промисловість нам і зовсім не потрібна.

Громадяни України

Громадяни України

В принципі, ми заповіти Сороса і Держдепу виконуємо старанно і з випередженням графіка.

В принципі, це вже визнав і Європейський суд із прав людини, прийнявши 12 серпня 2016 року рішення у справі «Петриченко проти України».

У рішенні сказано, що наша українська влада прямо порушує статтю 46 Конституції України, що розмір пенсії не може бути нижчим від прожиткового мінімуму, що наші пенсії – це «зумисне заподіяння шкоди громадянам». А то ми цього не знаємо…

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *