День міста

Столиця Присамар’я грандіозно відсвяткувала своє 440-річчя!

Свято розпочалося в суботу вранці й закінчилося в неділю ввечері. Офіційних заходів, ярмарків, частувань і розваг можна було знайти на будь-який смак і вік. Ми ж зупинимося на найцікавішому.

Дійсно, найцікавіше відбувалося на площі Героїв, і було назване Етнофест. Його організаторами стали благодійний фонд народного депутата України Вадима Нестеренка «Твiй рiдний край» та «Iнтерпайп». На одностайну думку новомосковців і численних гостей свята (тільки з Магдалинівського району приїхало 130 осіб) такого грандіозного свята Новомосковськ не бачив за всю свою 440-річну історію. Але не дарма ж кажуть, що краще один раз побачити, ніж десять раз почути або прочитати… Тому пропонуємо увазі наших читачів, які з якихось причин не змогли побувати на цьому святі новомосковського життя, – фоторепортаж із головного місця дійства.

Фоторепортаж з Дня міста Новомосковська

Відрізати перші шматки велетенського – 3,5 м в діаметрі – начиненого 60 кг джему пирога, який 25 годин пекли на 11-му хлібокомбінаті, надали в. о. мера Новомосковська Сергiю Горошку, народному депутату Вадиму Нестеренку та головi правлiння Iнтерпайп НМТЗ Юрiю Антипову.

Задовго до початку обіцяної роздачі пирога, перед наметом, у якому знаходилося це кондитерське диво, вишикувалася величезна черга, яка не зменшувалася до останнього з 3,5 тис. нарізаних шматків

Черга біля намету з пирогом

Черга біля намету з пирогом

Не меншою популярністю на гулянні користувався й унікальний у своєму роді гігантський самовар у вигляді козацької гармати, який видавав «на-гора» трав’яний козацький чай, немов ядра в турецькі укріплення. І не дивно, відповідальною за гарячі (не плутати з гарячливими, міцними) напої, смажені ковбаски, картопельку і куліш знову була кейтерінгова компанія «Запорізький самовар».

Гігантський самовар у вигляді козацької гармати

Гігантський самовар у вигляді козацької гармати

Два десятки встановлених на площі столів ані на хвилину не пустували до пізнього вечора. Такі дружні компанії з піснями, баяном і прекрасним настроєм – не рідкість на подібних гуляннях.

Дружня компанія з піснями, баяном і прекрасним настроєм

Дружня компанія з піснями, баяном і прекрасним настроєм

Нудьгуючих на площі, у сквері та в парку зустрічати не доводилося, хіба що – втомлених від надлишку позитивних вражень. Однак таких швидко «відновлювали» смішні гримаси кумедних мімів.

Жiночка у вишуканому нацiональному вбраннi та чудових прикрасах

Жiночка у вишуканому нацiональному вбраннi та чудових прикрасах

Цю водночас поважну й неповторну жiночку у вишуканому нацiональному вбраннi та чудових прикрасах редакцiя газети одноголосно нагородила титулом «Мiс Новомосковськ-440». Хай щастить Вам, i Вашому любому Новомосковську, панi незнайомко!

«Мiс Новомосковськ-440»

«Мiс Новомосковськ-440»

Парк ім. Сучкова був багатолюдним і славним як ніколи. Подружив дітей, їхніх батьків і голубів…

Діти та їх батьки годують голубів

Діти та їх батьки годують голубів

Коли стемніло, площу освітлювали люди-«дракони», котрі вивергали з себе язики полум’я.

Fire show в Новомосковську

Fire show в Новомосковську

Весь день на площі «запалював» і піднімав у присутніх козацький дух Театр козацького бою «Запорозький Спас» під керівництвом заслуженого артиста України Олега Григор’єва.

Заслужений артист України Олег Григор’єв

Заслужений артист України Олег Григор’єв

Народному депутату Вадиму Нестеренку, котрий пройшов численні випробування, влаштовані козаками із «Запорізького Спаса», за традицією, наливають на шаблi кухоль горiлки та посвячують у козаки.

Вадима Нестеренко посвячують у козаки

Вадима Нестеренко посвячують у козаки

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *