• привітання з новим роком

Дорогі земляки!

Настає новий 2017 рік. У ці новорічні дні за святковим столом не раз зберуться рідні та близькі люди. І всі ми побажаємо один одному миру, здоров’я, благополуччя, довгоочікуваних змін на краще.

Я впевнений, що всі ті труднощі, з якими зіткнулася в цьому році наша Україна та наші родини, – ми обов’язково подолаємо. Тому що віримо в свої сили, вміємо працювати і досягати поставленої мети.

Нехай новий 2017 рік принесе в кожну родину мир, достаток, спокій, надії та досягнення. Щоб у всіх нас було більше приводів для радощів і позитивних емоцій, щоб почуття любові, добра, взаємопідтримки витісняли з нашого життя злість, агресію, ненависть. Щоб усіх нас об’єднала любов до нашого рідного краю, і щоб ця любов висловлювалася в конкретних справах, вчинках, звершеннях. Логіка наших дій повинна бути така: наведемо лад у своїй хаті, на своїй вулиці, у своєму селі та районі – буде порядок і в усій країні.

Щиро зичу вам у новому році всього найкращого. Щоб збувалися заповітні мрії, щоб у кожній родині було щастя та радість. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я та довгих років життя.

В.Г. Нестеренко

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання від народного депутата В.Г. Нестеренко

Tags :

Немає коментарів

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *