Знай наших

Спiвуча «Надія» Магдалинівщини

Народний аматорський колектив «Надія» Жданівського Будинку культури підкорив серця глядачів гала-концерту «Таврійська родина» в Генічеську.

Звичайне українське село Жданівка в Магдалинівському районі. Живуть тут звичайні люди, які намагаються зробити буденне сільське життя веселішим та змістовнішим. Закохані в українську пісню жiночки створили при Жданівському клубі ансамбль, що отримав символічну назву «Надія». Керує ансамблем беззмінний директор Будинку культури Надія Дмитрівна Стародубець. Незважаючи на не зовсім комфортні умови у примiщеннi клубу, на зайнятість вдома та на роботі, у визначений час жiнки поспішають на репетиції до Надії Дмитрівни, щоб потім порадувати односельців веселою, запальною українською піснею.

За активну роботу з пропаганди української пісні ансамбль отримав звання Народного аматорського колективу. Жодне районне свято не проходить без виступу цього запального колективу, і не лише в Магдалинівському районі, – «Надія» виступає і за його межами. Наприклад взимку, на новорічні свята, ансамбль тішив новомосковців і гостей свята.

В серпні цього року відбулася знаменна подія для «Надії», вони стали учасниками Всеукраїнського Фестивалю Національних Культур «Таврійська родина», який відбувся  в м. Генічеську. У фестивалі взяли участь художні колективи з п’яти областей України. Наш ансамбль став учасником грандіозного гала-концерту. Під жовто-блакитним прапором України з написом «Ми – українці» зі словами пісні « …бо ми – українці, доля в нас така» наші самодіяльні артисти вразили глядачів та отримали дипломи та пам’ятні сувеніри.

Любов СТЕПОВИЧКА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *