Заходи до Дня фізичної культури та спорту 10 вересня 2016 року

 8:15 – Велопробіг «За єдину Україну!» за маршрутом: (Новомосковськ–Гвардійське-Черкаське-Орлівщина-Новомосковськ)

Збір учасників о 8:00 на площі Героїв. Дистанція велопробігу складає 38 км. Вік учасників необмежений. Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.

9:30 – Чемпіонат міста з міні-футболу (спортмайданчик вул. Горького 2-а).

У змаганнях візьмуть участь 8 аматорських збірних команд міста. Переможці змагань будуть відзначені на День міста.

10:00 – Традиційне культурно-спортивне свято з нагоди Дня ФК і спорту (міський стадіон «Металург»).

У програмі святкування урочиста хода за участю провідних спортсменів міста, спортивних клубів і закладів, підприємств, установ та організацій міста, а також показові виступи спортсменів і творчих колективів міста, нагородження ветеранів спорту, найкращих спортсменів міста, вчителів фізичного виховання й керівників спортивних клубів міста.

культурно-спортивне свято з нагоди Дня ФК і спорту

культурно-спортивне свято з нагоди Дня ФК і спорту

10:30 – Відкритий Чемпіонат міста Новомосковська з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2016» (набережна парку ім. О. Сучкова).

У змаганнях візьмуть участь вихованці НДЮСШ ОО ФСТ «Україна» відділень веслування академічного та веслування на байдарках і каное, а також  спортсмени  СК «Скіф» з веслування академічного.

10:30 – Дитячий Чемпіонат міста з тенісу (тенісний корт парк Сучкова). Переможці змагань  також будуть відзначені на День міста.

12:00 – Традиційний обласний турнір з класичного волейболу серед ветеранів 60+ (спортмайданчик на міському дитячому пляжі).

У турнірі змагатимуться  команди ветеранів із Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Новомосковська та Новомосковського району.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *