Забути про червону пасту!

 Школярів 38-го виборчого округу привітали з Днем знань і початком нового навчального року

Школярі 38-го виборчого округу

Школярі 38-го виборчого округу

В цей день у загальноосвітній школі селища Меліоративне Новомосковського району відбулося свято першого дзвоника, на якому був присутній засновник Благодійного фонду «Твій рідний край» народний депутат Вадим Нестеренко, який звернувся до учнів зі словами привітання.

– Перше вересня – це не просто день у календарі. Це урочистий і хвилюючий момент для кожного, адже саме сьогодні починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя. Сучасний світ вимагає від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення, – сказав нардеп.

– Цьогоріч Кабмін затвердив нову програму для учнів початкової школи, без домашнього завдання і оцінок. Школярів навчатимуть не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати.

Більше уваги приділятимуть усному мовленню. Це потрібно для того, щоб навчити дітей грамотно викладати свої думки. Змінено і перелік сучасних дитячих письменників, твори яких потрібно прочитати.

Звернення народного депутата Вадима Нестеренко до учнів

Звернення народного депутата Вадима Нестеренко до учнів

Відмінено перевірку швидкості читання з секундоміром. Вчителям при перевірці письмових робіт доведеться забути про червону пасту. Це допоможе учням позбутися страху помилитися. Такі зміни  максимально заохочуватимуть учнів до навчання.

Для першокласників 1 вересня – справжній старт у нове життя. Відповідно, без подарунків у такий день – ніяк! Вже за доброю, складеною роками традицією, наш благодійний фонд «Твій рідний край» дарує кожному новачкові школи «Набір першокласника».

Це своєрідний стартовий пакет, який містить усе необхідне для успішного, продуктивного і цікавого навчання в перший рік відвідування школи: олівці, акварель, кольоровий папір, пластилін, ручка, олівець. Тепер, малюки, справа за вами! Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними! Адже всі умови для цього у вас вже є!

Записала Анна КОВАЛЬЧУК

Благодійний фонд «Твій Рідний Край» не залишається осторонь шкільних проблем

Він активно допомагає і з ремонтами будівель, і з заміною вікон, і з закупівлею нових парт і стільців, і навіть з організацією екскурсійних поїздок діточок за рахунок фонду до Діорами у Дніпрі, на о. Хортиця та навіть до Києва.

Школярі ЗШ с. Меліоративне отримують подарунки до Дня знань

Школярі ЗШ с. Меліоративне отримують подарунки до Дня знань

За останній рік у ЗШ с. Меліоративне виконано капітальний ремонт м’якої покрівлі площею 1134 м2 на суму – 454 000 гривень, встановлено металопластикові вікна (21 одиниця), до кінця року планується встановлення ще 60 нових вікон.

У перспективному плані капітальний ремонт школи.

1 вересня школярам 38-го округу представниками БФ «Твій Рідний Край» було вручено набори першокласника в кількості:

Новомосковськ – 863 шт., Новомосковський район – 827 шт., Магдалинівський район – 343 шт.,

Юр’ївський район – 161 шт. Набір першокласника містить: пакет із логотипом БФ, ручку з логотипом БФ, дошку для пластиліну, точило, пластилін, кольоровий папір, альбом для малювання, фарби, пензлик, склянку-непроливайку та олівець з гумкою.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *