З Днем вчителя!

Усі ми родом зі школи!

Осінь золотиться вже рум’яна,

і кленовий лист укрив шкільний поріг,

Пане Вчителю, у Вас сьогодні свято –

День пошани тих, хто йде з шкільних доріг…

Традиційно в першу неділю жовтня у всій нашій великій державі відзначається найважливіше професійне свято – День працівника освіти.

В нашому районі галузь освіти – найчисельніша бюджетна галузь. Система освіти району об’єднує 21 заклад, серед яких дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, центр технічної та народної творчості учнівської молоді, центр з обслуговування закладів освіти. Галузь функціонує стабільно, злагоджено та системно. Педагогічні колективи працюють старанно й результативно. Професійні свята, які відзначалися нещодавно, також пов’язані з системою освіти: 29 вересня – День дошкільника, 30 вересня – День бібліотекаря, 1 жовтня – День учителя. На початку жовтня відзначається День методиста. Надзвичайної пошани та уваги заслуговують ветерани педагогічної праці,  які  віддали багато років життя торуванню стежки до шкільного порогу, виховали не одне покоління.

Глибоко переконана, що освіта району не перебувала б на такому високому щаблі без допомоги районної влади, голів сільських та селищної рад, керівників ТОВ та фермерських господарств, одноосібників та батьківської громадської.

Низький їм уклін та щира вдячність!

Шановні колеги! Від щирого серця представникам усіх підрозділів та напрямів освітньої діяльності в районі, кожного навчального закладу та кожної установи освіти зичу вдячних учнів та вихованців, мирного неба, успіхів та удач в усіх справах і починаннях, щирої радості, безхмарних благословенних днів. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму і мудрості, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього. Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у невмирущість вічних істин, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

Любов БАКАЙ, директор центру з обслуговування закладів освіти Юр’ївського району

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *