Юні таланти

«Маленький блюз» підкорив Карпати

Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль «Перлина збирає друзів на Гуцульщині» в м. Яремче, де діти східної та західної України мали змогу продемонструвати свої творчі здібності. Сучасний та креативний колектив м. Новомосковська – вокальна студія «Маленький блюз» здобула на ньому велику кількість призових місць і нагород.

Тетяна Курбатова доклала багато зусиль для того, щоб діти мали високій рівень майстерності,  професійно та гідно представляли рідне місто. Поряд із малечою завжди були найближчі люди – їхні батьки. Це додало впевненості та сприяло дружній атмосфері. Неможливо було не помітити, як в учасників колективу горіли очі, а серця билися в унісон.

Проте поїздка виявилася цікавою не тільки самим конкурсом, а й своїми екскурсіями. Президенти фестивалю Вікторія Котилевська та Ольга Баличик дали змогу поринути у світ чарівної природи Карпатських гір. Вихованці студії відчули колорит Гуцульщини, ближче познайомилися з культурою західної України.

«Маленький блюз» вдячний за матеріальну підтримку благодійному фонду «Твій рідний край», створеному за ініціативи народного депутата Вадима Нестеренка, та всім, хто небайдужий до дитячої творчості.

Олена КОЗАК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *