• Патріотичне виховання з учнями 9 класу у Знаменівській бібліотеці на Новомосковщині.

Виховуємо патріотів

Зі святом нескорених!

З 2014 року, 14 жовтня, на Покрову та в День українського козацтва, українці відзначають велике державне свято  – День захисника України. Саме цій даті було приурочено годину патріотичного виховання «Козацька держава – наша гордість і слава», яку підготувала з учнями 9 класу сільський бібліотекар Знаменівської бібліотеки на Новомосковщині.

Книжкова виставка «Козацька слава на віки» та тематичний куточок «Нові часи – нові герої», де представлено фото односельців-учасників АТО, а також фотоколаж до теми свята придали святковості й урочистості. Ведучі перегорнули сторінки славної історії, познайомили з героями сьогодення. На захід були запрошені учасник АТО Матяшенко В. М., який розповів про солдатські будні та своїх побратимів, та волонтер Купрієнко О. В.

У виконанні учнів лунали пісні про козацьку відвагу, красу України, вірші та пісні про її славних теперішніх захисників. Наприкінці заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків.

Діти квітами привітали гостей зі святом нескорених. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє для рідної землі стануть вірними друзями на все життя. Мира, добра і процвітання рідній Україні!

Наталя ХОМУТИНА, завідуюча Знаменівської бібліотеки філії № 30

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *