• SAMSUNG CAMERA PICTURES
    SAMSUNG CAMERA PICTURES

Вересневий старт Вільненського НВК

 Разом із сонячною осінню наш НВК гостинно відчинив двері для всіх школярів

Затишні класи, світлі коридори прийняли галасливу малечу та дорослих старшокласників, які в День знань знову розпочали свою подорож у розумне, добре, вічне.

День знань в НВК

День знань в НВК

Вчителі з радістю чекали зустрічі з школярами та їхніми батьками, адже їм є чим поділитися, чого навчити і навчитися.

Цього року приміщення школи, якій 112 років, помолоділо, оновилося, засміялося новими вікнами та прикрасилось світлими сучасними коридорами!

За ці чудові зміни, за турботливе піклування про школу, за сучасний ремонт стелі, коридору весь колектив НВК щиро вдячний АФ «Вільне – 2002», її засновнику, генеральному директору Олійнику Віктору Федоровичу, який завжди уважно ставиться до проблем школи та постійно допомагає їх вирішувати, адже Віктор Федорович глибоко переконаний, що саме цей заклад є духовним та освітнім центром рідного села.

Ми щиро вдячні Вам, шановний, за допомогу, співпрацю та розуміння!

Урочисте привітання з Днем знань

Урочисте привітання з Днем знань

Слід зазначити, що без подарунків для рідної школи не обійшовся і голова Вільненської сільської ради Кравченко Дмитро Анатолійович: 2 комплекти парт для шкільних кабінетів та сучасна оргтехніка були прийняті колективом НВК та батьками вихованців з великою вдячністю!

Шановні наші Дмитро Анатолійовичу, Вікторе Федоровичу, Миколо Михайловичу!

Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

З вдячністю і повагою: адміністрація НВК, батьки, вчителі, діти

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *