• йога
    йога
    йога

У здоровому тілі…

Йога для очей. Це цікаво!

Йоги вважають, що очні м’язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже за півроку після початку занять. А лікують вони очі за допомогою сонця й місяця!

Дивитися на денне світило краще вранці (протягом півгодини після сходу) і перед заходом сонця, адже вдень сонячні промені дуже шкідливі!

Прийміть зручну позу та зверніть увагу на сонце. Очі відкрийте і розслабте. Дивіться доти, поки у вас не потечуть сльози. Спочатку ви зможете виконувати цю вправу 1-2 хвилини, та з часом очі звикнуть, і час збільшиться до 10 хвилин.

Тим, кому важко дивитися на сонце, потрібно спочатку направляти свій погляд не на сонячний диск, а на простір навколо нього, і поступово фіксувати погляд на самому сонці.

Виконуйте цю процедуру щодня і вже за місяць ваш зір значно покращиться!

  1. Так само виконується і вправа з місяцем. Відмінність полягає в тому, що виконувати її потрібно раз на тиждень, а не щодня, як з сонцем.
  2. Дуже корисно, на думку давніх йогів, дивитися на зірки та вершини гір, мальовничі пейзажі. Все це дуже позитивно позначається на здоров’ї наших очей.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *