«Свято поля, хліба і душі»

18 листопада в Юр’ївському районному будинку культури відбувся урочистий захід присвячений Дню працівників сільського господарства. Були присутні керівники району, керівники та працівники організацій, установ, голови сільських і селищної рад, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств, жителі району.

На сьогоднішній день сільське господарство – одна з основних галузей економіки, що дає змогу забезпечити стабільність і впевненість у майбутньому держави. Всім присутнім працівникам сільського господарства висловили велику вдячність за їхню невтомну працю, щедрість душі й теплоту сердець. Побажали, щоб колосилися щедрими врожаями ниви, а в їхніх домівках завжди була радість і достаток.

Зі словами вітання до всіх звернулися голова Юр’ївської районної державної адміністрації Вадим Золотопуп, голова Юр’ївської районної ради Олександр Буряк. Від імені голів сільських та селищної рад працівників сільського господарства привітала й сільський голова Чернявщинської сільської ради Ірина Пушкеля. До привітань долучилися директори навчальних закладів і завідуючі дитячими садочками Юр’ївського району.

На святі були нагородженні найактивніші працівники сільського господарства.

Також на заході згадали, що Юр’ївська земля зростила чотирьох заслужених працівників сільського господарства України – Івана Петровича Опанасенка, Володимира Михайловича Щербину, Сергія Леонтійовича Басовського, Катерину Олексіївну Кривко, Івана Яковича Саханя – міністра праці та соціальної політики України, Валентину Григорівну Терещенко – працівника сільського господарства, ветерана праці.

Для працівників сільського господарства провели святкову концертну програму за участю аматорів закладів культури. Присутні отримали задоволення від музики, пісень і танцювальної композиції.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської РДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *