Спортивне свято

Танець, що прийшов з екрану

5 листопада в палаці культури «Металург» пройшов V-й етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар і команд формейшн. Його організаторами стали Федерація акробатичного рок-н-ролу України, Новомосковська міська федерація акробатичного рок-н-ролу, спортивний клуб «Альбатрос», комітет із фізичної культури та спорту виконкому Новомосковської міської ради та благодійний фонд «Твій рідний край» народного депутата України Вадима Нестеренка.

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів, які представляли 14 спортивних клубів із 7 міст України: Харкова (6 клубів), Києва, Запоріжжя, Полтави, Лисичанська, Павлограда (2 клуба) і Новомосковська.

Турнір проходив у два етапи: вдень відбулися відбіркові тури, а ввечері – фінал і церемонія нагородження переможців. Переможцям і призерам вручили кубки, медалі та дипломи. Всі учасники отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Твій рідний край».

За матеріалами сайту 0569.com.ua, Денис МАКАРОВ

Фото з сайту ufarr.com.ua

З історії

Днем народження танцювального рок-н-ролу вважається 12 квітня 1954 року, коли на екрани США вийшов фільм за участю Білла Хейлі та його знаменитою мелодією «Rock Around The Clock». Слідом за кіногероями почала танцювати спочатку Америка, а потім і Європа.

У 1984 році була створена сучасна Світова рок-н-рольна конфедерація (WRRC), до якої сегоднi входять понад 30 країн.

В Україні перший офіційний турнір з акробатичного рок-н-ролу відбувся 25 грудня 1990 року в харківському ДК «Металіст». 1 грудня 1991 року відбулася Всеукраїнська конференція з акробатичного рок-н-ролу, а 30 січня 1992 року Міністерство у справах молоді та спорту юридично визнало Федерацію акробатичного рок-н-ролу (ФАРР) України. З кінця 1992 року Україна – член WRRC.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *