Депутат сигнал прийняв і почав діяти

До депутата Верховної Ради України Вадима Нестеренка та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка звернулися сiльський голова Вербуватiвки Надiя Офiцерова та депутат Юр’ївської райради, керивник фермерського господарства «Зоря» Володимир Зоренко.

Вони повідомляють, що на місцевi фермерськi господарства «Плантера», «Центавр Агро», «Зоря» здійснено рейдерський напад. Працівників господарств не допускають до робочих місць, не дають збирати врожай пізніх зернових культур (а саме – соняшника), та перешкоджають посiву озимини.

У зверненні заявників, зокрема, говориться: «Документи переоформлено в Києві на невідому людину, новий власник на території села не з’являється. Населення не вірить нікому. Через байдужiсть органiв влади до людських проблем жителi с. Вербуватiвка вийшли на дорогу та перекривають рух на трасі Павлоград – Мерефа. О 12 годині перекриватимуть залізничну колію Придніпровської залізниці на ділянці 976 км, що знаходиться між станціями ст. Ароматна та ст. Варварівка», – оскiльки iншого способу привернути увагу можновладцiв до своей бiди вони не бачать.

Зважаючи на такi кричущi факти свавiлля й беззаконня, дуже просимо Вас втрутитися в ситуацiю та задiяти всi можливi законнi механiзми для захисту фермерiв i жителiв девяти сел Юр’ївського району вiд рейдерських нападiв».

Як нам стало відомо, народний депутат України Вадим Нестеренко, тільки-но отримав звернення фермерів, активно включився в роботу з протидії рейдерству. В той же день він зустрівся з постраждалими, підключив до вирішення проблеми юристів, спільно з заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з силового блоку Володимиром Юрченком провів нараду в ОДА, особисто виїхав до Вебуватівки, щоб на місці розібратися в тому, що відбувається.

На сьогоднішній день спільними зусиллями ОДА і народного депутата блоковані будь-які можливості для розвитку процесу рейдерства навколо цих господарств, ситуація знаходиться під контролем і буде вирішена у правовому полі.

Слід підкреслити, що конфлікт у Юр’ївському районі, завдяки втручанню народного депутата, вирішуватиметься не за тим сценарієм, як це відбувається сьогодні в Попасному, а без стрілянини, кровопролиття, збройного протистояння радикалів, виключно в рамках законодавства.

Віталій ШИЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *