Саме час

Апостол переможе корупцію

Асоціація фермерів і приватних землевласників України ініціювала створення громадського комітету по боротьбі з рейдерством в АПК. Його головою обрали радника міністра внутрішніх справ, народного депутата Михайла Апостола.

– Завданням комітету буде запобігання рейдерських випадків, що стали вже масовими, обумовлених недосконалим законодавством. З одного боку, це законодавство полегшило переоформлення речових корпоративних прав власників підприємств, а з іншого – спростило аферистам і шахраям можливість переоформляти право власності на ці підприємства, – говорить Апостол.

– Можливо, це буде додаткова юридична компанія або група швидкого реагування, яка складатиметься з різних фахівців. До неї увійдуть юристи, адвокати, нотаріуси, колишні та нинішні співробітники Держземагентства, правоохоронні органи, щоб швидко реагувати і вирішувати такі випадки. Якщо трапиться так, що хтось спробує незаконно переписати у реєстратора право власності з конкретної фірми на іншу, то навіть за 1-2 дня при швидкому реагуванні цього можна не допустити.

Роботу комітету планують запустити на початку жовтня поточного року.

Тетяна СОКОЛОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *