• Малюнки новомосковських школярів для конкурсу «Живи безпечно!».

Приємне з корисним

Щоб був безпечним газ

З метою підвищення рівня безпеки та запобігання виникнення нещасних випадків при використанні газу в побуті, спонукання до заощадливого використання енергоресурсів і газу, а також виявлення та підтримки талановитих дітей, на Новомосковщині щороку проходить районний дитячий конкурс під назвою «Живи безпечно!».

З великим ентузіазмом учні 1-4 класів Вільненського НВК взяли участь у різних номінаціях художньої творчості – малюнки, аплікації, фотографії.

Під час години спілкування  дітей ознайомили з правилами поводження у небезпечних ситуаціях, що можуть виникнути в побуті. Також вони мали змогу навчитися правильному і безпечному поводженню з побутовими приладами, зокрема з газовим обладнанням. Індивідуальні авторські роботи учасників конкурсу (керівник Валентина Михно) були переглянуті компетентним журі, і ті, які мали значну перевагу, здобули перемогу в І етапі  та були відправлені до організаційної комісії управління газового господарства Новомосковська, а в подальшому – до ПАТ «ДніпропетровськГАЗ». Тож на роботи учнів 4 класу Аліси Ісаєвої, Уляни Абрамчук, Романа Рахманова, Івана Кузнєцова, Анни Дишлюк та Олександра Мельника чекають презентації на районному рівні. А в разі здобуття перемоги в голосуванні на сайті, – і на обласному, плюс нагороди і сувеніри.

Лідія Шерстюк, педагог-організатор Вільненського НВК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *