Проблеми округу – турбота депутата

Проти рейдерства, за жадане тепло

8 жовтня відбулася чергова сесія Магдалинівської райради. Депутати розглянули і проголосували понад два десятки питань порядку денного, що стосуються виконання бюджету району, внесення змін до програми розвитку. Наприкінці пленарного засідання перед депутатами району виступив народний депутат Вадим Нестеренко.

Він проаналізував ситуацію щодо формування об’єднаних громад в районі, підкресливши, що цей процес повинен бути чітко пов’язаний з тим, яким чином будуть сформовані держбюджет і бюджет області на 2017 рік. Наскільки істотну підтримку отримають місцеві громади на утримання закладів охорони здоров’я, освіти, всієї соціальної сфери.

Вадим Нестеренко підкреслив, що він як народний депутат від 38 округу з великою відповідальністю працює з урядовим проектом бюджету-2017. «Бюджет нинішнього року в Раді приймався за одну ніч, в голоси вносилися поправки, і сьогодні ми бачимо, наскільки він незбалансований і несправедливий щодо сільських територій і громад. Такого ставлення до бюджету більше допускати не можна», – сказав народний депутат. І підкреслив, що він ніколи не голосував за ті закони, які «ліпляться на швидку руку», які він сам особисто не вивчить. І це кожен може перевірити на урядовому сайті.

Як приклад такої негативної законотворчості Вадим Нестеренко навів «закон Ляшка», який по суті відкрив дорогу рейдерам в АПК. Депутат роз’яснив свою позицію щодо рейдерських захоплень фермерських господарств у Новомосковському та Юр’ївському районах, перерахував ті невідкладні заходи, які були ним вжиті для повернення ситуації у правове поле.

Вадим Нестеренко аргументовано критикував районну владу за допущені прорахунки. Зокрема, питання про зрив початку опалювального сезону в закладах соціальної сфери, в чому винне саме керівництво району та начальники управлінь. Було заявлено, що з четверга всі школи та медустанови починають свою роботу в повному обсязі, оскільки з 14:30 вівторка опалення запущено по всьому району.

Народний депутат висловив невдоволення тим, що помпезно відкритий кілька місяців тому дитячий садок у Почино-Софіївці досі не працює, що є недоробкою саме районної влади. Вадиму Нестеренку пообіцяли, що з 18 листопада садок почне роботу.

Народний депутат активно і плідно працює на своєму окрузі, співпрацюючи й надаючи посильну допомогу місцевій владі у вирішенні проблем районів.

Після сесії до Нестеренка звернувся настоятель Приютського храму з проханням встановити металопластикове вікно у трапезній храму. Вадим Григорович дав доручення виконати це прохання.

Віталій ШИЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *