Подарунок до Дня міста

Ми раді повідомити вам, що до прийдешнього свята редакція газети «Твiй рiдний край» приготувала свій подарунок городянам

Подарунок читачам від газети «Твiй рiдний край»

Подарунок читачам від газети «Твiй рiдний край»

Ми готові безкоштовно підписати 500 новомосковців на нашу газету терміном на один квартал. Оформити таку підписку можна двома способами.

Перший – звернутися в один із наметів з логотипом нашого видання, які будуть розставлені по місту за кілька днів до свята (конкретно – з 15 по 18 вересня).

Другий – зайти на сайт нашої газети за електронною адресою trk.dp.ua, вибрати кнопку «Безкоштовна підписка» та після її натискання заповнити запропоновану форму, де вказати свої ПІБ, адресу та індекс.

Як бачите, все дуже просто! Колектив редакції з радістю і нетерпінням готовий прийняти нових читачів до складу своєї аудиторії.

Редакція «ТРК»

Платна підписка на будь-який термін може бути здійснена в будь-якому поштовому відділенні Новомосковська, а також Новомосковського, Магдалинівського та Юр’ївського районів.

Тут же ви можете придбати газету в роздріб. Вартість передплати «ТРК» на 1 місяць становить 8,93 грн; на 3 місяці (квартал) – 26,19 грн; на 6 місяців (півріччя) – 45,73 грн. Наш передплатний індекс 86600.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *