Перевіримо?

Лаврушку – під подушку

Лавр – символ чистоти, цілеспрямованості, тріумфу і безсмертя. Він дає життєву силу, успіх і здійснення бажань. У всякому разі, так вважали стародавні греки та римляни.

Кажуть, що, якщо написати своє бажання на лавровому листі, а потім кинути його у вогонь, то задумане збудеться.

Розкладіть по лавровому листку в кожному куті кімнати, і там, де ви проводите більше всього часу, і лавр прожене хвороби. А якщо покласти лаврушку під подушку, будуть хороші сни.

Носіть із собою лавровий лист, і він вбереже від неприємностей і нещасних випадків. Лаврова гілочка над ліжком дитини збереже її від пристріту.

Аромат лавра рятує від перевтоми та дає додаткові сили. А Гіппократ стверджував, що він (аромат) також заспокоює болі при пологах.

Якщо чотири листочка покласти під килимок біля порога у формі хреста (черешками один до одного) і міняти їх на нові кожного молодика, вони принесуть успіх.

Щоб у молодят була щаслива сім’я, перед весіллям на всю ніч покладіть у їхнє взуття листя лавра. А вранці не забудьте його звідти прибрати і подякувати за допомогу.

А для привернення грошей візьміть один листочок лавра, капніть на нього апельсинове ефірне масло та помістіть туди, де зазвичай тримаєте заощадження. Він буде притягувати нові фінанси.

Даша ДАЧНИЦЯ

А якщо серйозно…

Лавровий лист незамінний для приготування маринадів, бульйонів і заливної риби, соусів і супів, вареного м’яса. Але дуже поширена помилка багатьох господинь – варити бульйон із лавровим листям. Лавровий лист кладуть у перші страви за 5 хвилин до готовності, у другі – за 10 хвилин.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *