«Пензлем створена краса»

 

Таку назву отримала виставка місцевої новомосковської художниці-аматорки Валентини Строкань, що відкрилася 7 листопада в бібліотеці-філії №2, розташованій у новомосковському Будинку культури ім. Олеся Гончара.

Автор виставки народилася в с. Тишевичі на Хмельниччині. В 11 рокiв разом із батьками Валентина переїхала до смт. Перещепине. Після дев’ятого класу вона вступила до Новомосковського металургійного технікуму. Закінчивши навчання, стала працювати на Новомосковському металургійному заводі, якому віддала 19 років життя. Валентина з дитинства мала хист до малювання, проте не розвивала свій талант. І от у 38-річному віці вона всерйоз взялася за призабуте хобі – відвідувала уроки місцевого художника Леонiда Дідика. А тепер малює натюрморти, пейзажі, портрети, пропагує своє мистецтво в бібліотеках нашого міста і навіть викладає малювання для учнів – майбутніх художників. Валентина Іванівна не прив’язується до одного особисто винайденого стилю, а знаходиться в постійному пошуку нових образів. Вiльям Шекспір сказав: «Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким можемо бути». Валентина Строкань своєю творчістю довела, що хобі варто розвивати в будь-якому віці, адже за ним може стояти ваше справжнє покликання.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку картин Валентини Строкань та ознайомитися з малюнками її учениці Анастасії Артемової (гімназія №3, 5-б клас) в нашій бібліотеці. Виставка  триватиме до 29 грудня. Вихідний день – п’ятниця. Працюємо з 9:00 до 17:00.

Ірина КАМІНСЬКА, зав. бібліотекою-філією №2

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *