Неприбутковий ажіотаж

Ріпчаста цибуля зараз викликає сльози у спритних підприємців. Через падіння попиту ціни на цибулю почали знижуватися.

Овочевий набір

Овочевий набір

Нагадаємо, що з середини серпня ціни на цибулю почали стрімко зростати. Причиною подорожчання став ажіотажний попит з боку перекупників.

Ті, в свою чергу, відреагували на інформацію про те, що урожай цибулі буде низьким через масове поширення захворювань на цибулевих плантаціях.

А значить, є велика ймовірність підвищення вартості цього овоча ще до початку зими. Виробники цибулі вирішили використовувати цю ситуацію з максимальною користю для себе і почали щодня підвищувати ціну.

Догралися: цибулю перестали купувати. Не те, щоб зовсім, але мінімально. Тепер, щоб вона не згнила в засіках, підприємцям доведеться переглянути свої цінові амбіції.

Тетяна СОКОЛОВА

Вартість борщового набору в серпні (загальна вартість 1 кг капусти, картоплі, цибулі, моркви і буряка) була в межах 15,96 грн до 16,44 грн.

Овочі за рік подешевшали на 58%, адже в серпні 2015-го відповідний набір коштував у межах 24,06-27,11 грн.

У порівнянні з липнем, ціни на капусту, картоплю, цибулю, моркву і буряк знизилися на 14%. Це обумовлено надходженням на прилавки продукції нового врожаю, а також збільшенням пропозиції на ринку за рахунок припинення поставок українських овочів у Росію.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *