• SONY DSC
    SONY DSC

Навести порядок до свята

 

На проведеному в міській раді брифінгу в. о. міського голови, секретар міськради Сергій Горошко відзвітував перед новомосковцями про те, як проходить підготовка до святкування Дня міста

в. о. міського голови, секретар міськради Сергій Горошко

в. о. міського голови, секретар міськради Сергій Горошко

Навіть із точки зору історії 440 років – це досить солідний період, а 440-річчя – значна дата, – сказав чиновник.

За цей час Новомосковськ проявив себе як справжнє українське місто з давніми козацькими традиціями. Тому всі заходи до Дня міста планувалися, в основному, в історичному ключі.

Користуючись нагодою, хочу закликати городян прийти на свято у вишиванках, вінках та інших атрибутах національного костюма.

– Кожен хороший господар перед приходом гостей наводить вдома порядок, – продовжив Сергій Горошко. – Тому я звертаюся до всіх городян, щоб вони взяли активну участь у наведенні порядку в нашому рідному місті до свята.

Йдеться про те, щоб провести в період з 9 по 11 вересня суботники в кожному дворі. Гадаю, ми зможемо не тільки відзначити, але й заохотити найкращі двори при плануванні бюджета-2017.

Саме в них, у першу чергу, ремонтуватимуться внутрішньодворові проїзди, дитячі та спортивні майданчики.

Крім того, мерія звертається до власників торгових, аптечних, банківських та інших установ, особливо розташованих на червоних лініях міста, привести до ладу закріплену за ними територію.

– Що стосується комунальних служб, то з першочергових завдань – поновлення дорожньої розмітки та пішохідних переходів, вивезення сміття, перш за все, зі стихійних звалищ.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *