Книга творить людину

Гостинно запрошуємо на абонемент Новомосковської центральної міської бібліотеки всіх любителів читання погортати сторінки нових книжок, які щойно надійшли до бібліотеки

Читання книг

Читання книг

А. Свияш  “Начни жизнь заново! 4 шага к новой реальности. Технология самотрансформации личности”

Вас щось не влаштовує у власному житті? Ви хочете щось змінити й готові докласти до цього зусилля, але не знаєте як? Тоді ця книга для вас.

А. Свияш “Секреты людей, которые счастливы”

Ця книга є свого роду інструкцією з формування свого життя таким чином, щоб у ньому безумовно було здоров’я, щастя та успіх у всіх справах.

А. Свияш “Что вам мешает быть богатым”

Видання присвячено темі, яка хвилює багатьох: які наші внутрішні установки й особливості характеру перешкоджають досягненню хорошої матеріальної забезпеченості?

А. Свияш “Как быть, когда все не так, как хочется. Как понять уроки жизни и стать любимцем”

Що потрібно робити, щоб наші цілі досягалися, а бажання – збувалися? Прочитайте цю книгу, вона пояснює, як зрозуміти уроки, які підносить нам життя.

А. Свияш “Здоровье в голове, а не в аптеке”

Ця книга не лікує, тож не потрібно сідати на неї чи прикладати до хворого місця. Та вона дасть вам набагато більше – допоможе усвідомити, що всі хвороби ви створюєте самі, а значить, і лише ви насправді можете впливати на стан власного здоров’я.

Кийосаки Р.  “8 уроков”

У книзі розглядаються відмінності між успіхом у цивільному світі та в армії. Читачі дізнаються, як застосовувати військову підготовку, щоб підвищити свої шанси на перемогу в бізнесі.

Кийосаки Р. “Второй шанс”

Автор представляє свою нову книгу-відповідь на фінансову кризу і глобальне невдоволення сучасною економічною системою, розповідаючи про небезпеки й можливості в умовах світового краху.

Вишневский Я. “Интимная теория относительности”

Книга відомого вченого і письменника – про відносність істини. Автор закликає нас спробувати зрозуміти іншу людину, перш ніж судити про неї.

Норбеков М. “Опыт моей прабабушки. Как быть здоровым без таблеток”

Прочитавши цю книгу, ви отримаєте простий, безболісний, дешевий і перевірений століттями метод підтримки й відновлення здоров’я за допомогою натуральних засобів.

Литвак М.  “4 вида любви”

Книга про те, як на практиці змінити своє життя на краще, як розібратися в коханні та стати успішним у всіх його видах.

Ніна НЕДЗІЄЛЬСЬКА, провідний бібліограф КЗ «Новомосковська МЦБС»

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *