I школу зберегли, i садочок облаштували

Так охарактеризувала створення на базі загальноосвітньої школи та дитячого садочку нового навчально-виховного комплекса голова Жемчужненьської сiльради Галина Iванiвна Бубир.

У сільраді з’явилися гроші, тобто, бюджет. Внаслідок цього замовили проект облаштування у школі садочка. Тобто, ремонт, який будівельники сумлінно зробили всього за півроку.

Ось як про це розповідає голова сiльради, безпосередня «винуватиця» цієї знаменної для Жемчужного події.

– Після реконструкції незадіяних шкільних приміщень обладнали ігрову та спортивну кімнати. Для останньої в Харкові замовили спортивний майданчик – ось-ось мають привезти. Неможливо надивитися на чудову простору дитячу спальню. На відміну від старого садочка, де через тісне приміщення дітки відпочивали на двоповерхових ліжках, тут дійсно неперевершено! Не менш цивілізований санвузол, до речi, з душовою кімнатою.

В результаті ремонту змінилася і школа, де замінили дах, обладнали підвісні стелі, зробили затишне фойє та практично новий коридор, підремонтували актовий зал. У класах встановили інтерактивні дошки. Замовили проект ремонту спортивного залу, роботи хочемо розпочати після виборів.

На питання: чому саме НВК, а не просто дитячий садочок, голова Жемчужненської сiльради Галина Бубир відповіла так: «Щоб зберегти на території сільради загальноосвітню школу, в якій за нинішніми нормами має бути не менше 100 учнів (інакше тут залишать лише початкові класи, а інших учнів переведуть до Юр’ївської опорної), ми змушені були викручуватися й піти на цілком законну хитрість. Вирішили шляхом реорганізації і школу зберегти, і модерновий дитячий садочок у ній облаштувати. В результаті чого з’явився модний зараз навчально-виховний комплекс, в якому 40 майбутніх і 69 нинішніх школярiв Жемчужненського НВК. Як кажуть, і вовки ситі, і вівці цілі. А якщо серйозно, то я спочатку дотримуюся такої думки: якщо діти у своєму селі не ходять у садочок і школу – це не село. Після ремонту дитсадок вийшов найкращим у Юр’ївському районі. Це не голослівне твердження, як колишня завідуюча дитячим дошкільним закладом говорю», – наполягає Галина Iванiвна.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *