…Iнші клуби закривають, щоб після ремонту відкрити

Магдалинівський районний Будинок культури капітально не ремонтувався 50 років. За твердженням його директора Світлани Покотило напередодні довгоочікуваного закриття два роки назад, будівля клубу вже давно дала усадку, на торцевій стіні у двох місцях утворилися тріщини… Якби не ініціатива народного депутата  Вадима Нестеренка з «вибивання» коштів із бюджету області на ремонт БК, його можна було б назавжди викреслити з культурної мапи Магдалинівщини.

Ремонтні роботи стартували з демонтажу внутрішніх дверей і штукатурно-шпатлевальних робіт внутрішніх приміщень. На черзі – заміна підлоги. Окрім штукатурно-фарбувальних внутрішніх робіт із заміною всіх вікон і дверей план-графіком передбачені: заміна перекриття та утеплення даху, зміцнення фундаменту будівлі та посилення торцевої стіни, яка дала тріщину, ремонт сцени, встановлення пожежної та охоронної сигналізації, вентиляційної системи, повна заміни освітлення, водо каналізаційної системи, заміна системи опалення на електричну, утеплення фасаду, заміна та облаштування території навколо будівлі БК.

Ось що щодо цього сказав народний депутат України Вадим Нестеренко:

«На ремонт БК левову частку коштів виділено з обласного бюджету зі співфінансуванням із районного бюджету. Загальна вартість капітального ремонту – 9 мільйонів гривень. Я зустрівся з представником підрядника, який запевнив, що роботи всередині та зовні будівлі вестимуться одночасно, та пообіцяв закінчити ремонт із гарною якістю. Зі свого боку я традиційно буду частенько сюди навідуватися та особисто контролюватиму хід ремонтних робіт.

Мешканці райцентру мені неодноразово говорили, що Будинок культури для них – це стратегічний об’єкт у селищі, який збирає та об’єднує їх у свята. А діти з цього та прилеглих селищ не повинні відчувати холод і дискомфорт у районному Будинку культури, який півстоліття не ремонтувався, і куди вони ходили розвиватися та відпочивати, до різних гуртків і секцій. Тому в облдержадміністрації Днiпропетровщини прислухалися і підтримали мою ініціативу про виділення коштів з обласного бюджету на ремонт Магдалинівського районного Будинку культури»,- констатував Вадим Нестеренко.

З історії

Магдалинівський БК побудовано в 1967-го р., у грудні 2016-го р. виготовлено проектно-кошторисну документацію за кошти райбюджету на суму 248 тис. грн та проведено держбудінвестекспертизу на суму 15 943 грн. Загальна кошторисна вартість ремонту– 9131,988 тис. грн.

Василь МИКОЛЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *