Google оцифровує Дніпропетровщину

Компанія Google представила нові проекти. Серед них – онлайн подорожі та екосайт для підприємців. Це результат спільної співпраці з ДніпроОДА та міськрадою. Тепер прогулятися набережною Дніпра, помилуватися водоспадом «Поріг ревучий», зазирнути в костьол Св. Миколая в Кам’янському можна не виходячи з дому.

Здійснити онлайн-тур до мальовничих куточків області допоможе 3D-тур на сайті discover-dp.com.ua.

Дізнатися про законність перевірки екоінспекції, провести електронний аудит, подбати про страхування підприємцям області допоможе ще один новий сайт Google – biz.ecoukraine.org.

«Ці сайти – частина проекту Google «Цифрове перетворення Дніпропетровської області», – розповів директор Google Україна Дмитро Шоломко. – Вони є

частиною всеукраїнського проекту, що має декілька напрямків – від навчальних тренінгів до розробки нових сайтів».

«Наразі близько трьох сотень педагогів, держслужбовців, журналістів, громадських активістів і бізнесменів вже навчили користуватися цифровими інструментами. Вони пройшли безкоштовні тренінги від Google», – розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Богданов.

«Спільно з Google і Дніпровською міськрадою впроваджуємо цифрові технології в життя регіону, – зазначив він. – На черзі – сайт для підвищення туристичної привабливості регіону, а також екопортал для соціально відповідальних підприємців». Співпраця з Google – триває.

Прес-служба ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *