До Дня гідності та Свободи

«Народ мій є, народ мій завжди буде…»

21 листопада 2016 року в Юр’ївському районному Будинку культури відбувся урочистий захід до Дня Гідності та Свободи. Були присутні керівники району, керівники та працівники організацій, установ, учні Юр’ївської середньої загальноосвітньої школи та жителі району.

Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє та довів, що в нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Під час заходу хвилиною мовчання вшанувати всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

*     *     *

Урочисте покладання квітів до Дня Гідності і Свободи в Новомосковську відбулося 21 листопада на пл. Героїв. Його було присвячено всім представникам славетного козацького роду, гідним нащадкам великих прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча кров і дух героїчних козаків, усім, хто віддав своє життя за свободу та честь нації. В пам’ять Героїв Майдану і кращих синів – захисників України було оголошено хвилину мовчання, після чого всі присутні поклали квіти до Дошки пошани нашим землякам, які загинули під час проведення АТО.87_%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c_%d0%b3i%d0%b4%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8_2

За повідомленням відділу культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської РДА, та интернет-группы «Новомосковская жизнь»

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *