До Барачного повернулася вода

Нещодавно в Новомосковську спільними силами населення і влади відновлено водопостачання у практично «зневодненому» через неполадки з трубами провулку

– Проблеми тут почалися давно, – розповідає голова квартального комітету Наталія Корчевська. – Коли у провулку познімали колонки, люди, хто як міг, підключилися до цієї старої трубі. Але вона проржавіла до того, що камінь кинь і розвалиться. Весь час траплялися пориви, а в цьогоріч – справжня катастрофа. У страшну літню спеку люди, в тому числі багатодітні сім’ї, залишилися без води.

Відновлення водопостачання у Новомосковську

Відновлення водопостачання у Новомосковську

Мешканці звернулися до міськводоканалу, але з’ясувалося, що їхня водопровідна система не обслуговується даним підприємством.

– Колись, ще в радянські часи, – каже директор КП «Новомосковськ водоканал» Олександр Головко, – люди організовували кооперативи і самі проводили собі воду. Таких кооперативів у місті близько 30.

Проте потім побудований водопровід необхідно було передати на баланс міськради, а він у свою чергу – на обслуговування водоканалу. Тоді ми виділяли б гроші на поточні ремонти й утримували водопровід у порядку.

Але в даному випадку цього зроблено не було. Оскільки процедура передачі на баланс досить тривала й вимагає певних витрат, люди залишилися перед незавидною перспективою зустріти осінньо-зимовий сезон без води.

Тоді ми вирішили допомогти їм за рахунок власних коштів підприємства. Купили трубу і безкоштовно поклали її замість старої. Нарівні з нашими співробітниками, які працювали безкоштовно, на об’єкті активно працювали місцеві жителі.

Результат не забарився – провулок знову забезпечений водою. Причому нова пластикова труба довговічніша, витримує більший тиск та екологічно більш безпечна, ніж старий азбест і залізо.

Сергій ВЕРЬОВКІН

Глава фракції Опозиційного блоку в міськраді Олексій Фрейдін

-Тут Ми бачимо відмінний приклад кооперації влади й народу у вирішенні гострих проблем, що виникли перед городянами.

До процесу ліквідації аварійної ситуації були залучені квартальний комітет, мешканці провулку, комунальні служби, секретар і депутати міської ради. Кожен зробив свій внесок у загальну справу, і все вирішилося в прийнятні терміни та якнайкраще.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *