День фізкультури і спорту

Свято наполегливих, завзятих, сильних духом

10 вересня спортсменів вітали і в містах, і в селах. Не виключенням став і 38-й виборчий округ. Про те, як проходило це свято в Новомосковську та Юр’ївці, повідомляють наші кореспонденти.

Новомосковськ таки спорт полюбляє

10 вересня на стадіоні «Металург» відбулося головне спортивне дійство. Сюди завітали спортсмени, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани й шанувальники спорту. За доброю традицією колонна з видатних спортсменів, головних спортивних шкіл і секцій пройшла урочистою ходою.

Відкривала свято колона велосипедистів, які у велопробігу «За Єдину Україну!» подолали відстань у 38 км за маршрутом: Гвардійське – Черкаське – Орлівщина.

З привітаннями та побажаннями нових спортивних звершень до всіх присутніх звернулися в. о. міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко та народний депутат України Вадим Нестеренко (на фото).

Спортсмени міста привітали глядачів видовищним флешмобом. Студенти Новомосковського коледжу економіки та права ім. Литвиненка й вихованці спортивних клубів міста подарували чудові виступ.

Від міської влади та благодійного фонду «Твій Рідний край» ветерани спорту, тренери та спортсмени отримали грамоти і приємні подарунки.

По закінченню свята всіх присутніх запросили на набережну парка відвідати відкритий чемпіонат мiста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2016».

Свято фiзкультури та спорту

В Юрʼївському районі також відбулися святкови заходи на честь Дня фізкультури та спорту. Спортсменів району вітали голова Юрʼївської районної державної адміністрації Вадим Золотопуп та голова районної ради Олександр Буряк. Керівники району вручили грамоти і подяки найкращим спортсменам району – переможцям змагань, активістам, спонсорам. Організатори свята – Юрʼївська районна державна адміністрація, відділ освіти, молоді та спорту. Спонсорами свята виступили керівник ТОВ «Агросвіт» Ігор Книш, учасник АТО Сергій Маловік та Юрій Самоїщенко, помічник народного депутата Вадима Нестеренка.

Всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Ксенiя ДЗИГА (Новомосковськ), Олена КАРПЕНКО, начальник відділу освiти Юрʼївськой РДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *