9 мільйонів українських пенсіонерів отримали підвищення пенсій!

 

 

«На вчорашнє голосування по пенсійній реформі чекали близько 9 мільйонів українців, тому що цей закон передбачає істотне підвищення пенсії шляхом їх поновлення та постійної індексації у прив’язці до прожиткового мінімуму і рівня інфляції. Пор суті – це закон про підвищення пенсій в Україні, тому я за нього голосував», – так прокоментував вівторкове голосування у ВР за пенсійну реформу народний депутат України Вадим Нестеренко.

 

Він наголосив, що для 9 мільйонів пенсіонерів закон несе збільшення шляхом оновлення чинного розміру пенсії на суму від 200 до 1000 гривень.

«Відразу хочу зазначити, що в цьому пенсійному законопроекті є й ті моменти, які мене не дуже влаштовують, проти яких я заперечую. Але з іншого боку, немає й не може бути жодного ідеального законопроекту про реформи, в кожному є сильні та слабкі місця. Питання у пріоритетах. Сьогодні країна та люди живуть у такій складній економічній ситуації, що прийняття деяких законів не можна затягувати в жодному разі. Для 9 мільйонів пенсіонерів, які чекали на підвищення пенсій, це було питання життя і смерті. Людям сьогодні потрібно купувати ліки, продукти, платити комуналку, а з нинішнім розміром пенсій – це просто нереально. І будь-які політичні ігри навколо пенсійної реформи – це був удар по пенсіонерах, які не живуть, а виживають», – сказав народний депутат.

Вадим Нестеренко розповів про те, яка кількість пенсіонерів зі своїми бідами приходять до нього на прийом як до депутата, приходять за допомогою до благодійного Фонду «Твій рідний край».

Він зазначив: «Я дуже добре знаю про те, як живуть пенсіонери, та дуже добре розумію, що при такому зростанні інфляції людям не вижити без підвищення пенсій. Пенсіонери не могли більше чекати, тому я голосував за підвищення пенсій».

Що стосується проблемних питань прийнятої пенсійної реформи, то народний депутат вважає, що всі ці проблеми можна і потрібно вирішувати поступово.

«Ідеальна реформа? Ні. Чи є до неї питання? Багато. Я це усвідомлюю. Але спірні моменти пенсійного закону вступають у силу не сьогодні. Що стосується людей, які сьогодні працюють і збираються вийти на пенсію через п’ять або десять років, то в нас є достатньо часу для того, щоб внести будь-які необхідні поправки та зміни. Немає нічого постійного й непорушного, за ці роки в країні ще не раз оновляться парламент і уряд, зміниться економічна й політична ситуація, і ми зможемо відкоригувати реформу, щось додати і переглянути», – говорить Вадим Нестеренко.

Народний депутат повідомив, що через свої громадські приймальні вже отримав зворотний зв’язок із виборцями, люди вітають підвищення пенсій.

«Тому ще раз хочу підкреслити, що пенсійний закон дійсно потрібно було прийняти негайно. І так з ним затягнули вже майже на рік, мало не втопили в нескінченних обговореннях і поправках, які ні до чого не приводять. Політики грають у популізм, а страждають від цього прості люди, мільйони пенсіонерів. Я проголосував за інтереси цих людей, і вони вже сьогодні отримали суттєве зростання розмірів своїх пенсії», – резюмував народний депутат Вадим Нестеренко.

 

Сергій ВЕРЬОВКІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *