• привітання

8-березневі подарунки, торти й чаювання на Новомосковщині

Напередодні жіночого дня 8-го Березня народний депутат України Вадим Нестеренко побував і привітав працівниць п’яти дитячих садків Новомосковська та Новомосковського району: ДНЗ «Дюймовочка» в селi Губиниха; ДНЗ «Веселка» в с. Орлівщина; ДНЗ «Червона калина» в смт. Черкаське; ДНЗ «Лісова казка» в смт. Гвардійське та ДНЗ «Дюймовочка» в Новомосковську. Взагалі, подарунки від благодійного фонду «Твiй рiдний край» цьогоріч отримали 1200 працівниць дитячих дошкільних установ, розташованих на території 38-го виборчого округу.

Так, у цьому році 8-березневі привітання Вадима Нестеренка виглядали по-особливому – більш душевно, невимушено, сердечно, можна навіть сказати, – по-домашньому. З перших хвилин своєї появи Вадим Григорович «вражав» жінок величезними тортами, виготовленими на 11-му хлібозаводі. Приємний подив на цьому не закінчувався, під бурхливі оплески народний обранець урочисто пообіцяв жінкам не голосувати у Верховній Раді за скасування Міжнародного жіночого Дня 8-го Березня. Далі – особисто вручав кожній красуні подарунок і цілував у щічку. Просив зробити спільне фото на пам’ять і запрошував на чай із привезеним тортом.

В.Г. Нестеренко вітає жінок

 

А за чаюванням, як прийнято, по-родинному, обговорював наболілі проблеми. Зокрема, актуальне нині питання об’єднання громад. Обстоюючи збереження інфраструктури Новомосковщини, депутат просив не приймати поспішних рішень про відділення та необгрунтоване перетворення окремо взятого населеного пункту на самостійну адміністративну одиницю. Нагадуючи народну мудрість, що гуртом і батька легше бити!..

Безумовно, жінки просили депутата вирішити й масу побутових питань, питали про доцільність блокади залізничних колій, про війну тощо. Часом чаювання затягувалися. Але з-за столу всі вставали ситі, з хорошим святковим і весняним настроєм.

Iван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *