• вітаємо ветеранську організацію

30 років пліч-о-пліч

Ветеранська організація Новомосковська відзначила своє 30-річчя. Привітати ветеранів, вручити грамоти, подарунки, та й просто поспілкуватися прийшли представники міської влади, депутати і вдячні новомосковці.

Упродовж 30-ти років існування організації її учасники займаються не лише патріотичним вихованням молоді, захистом інтересів ветеранів, продовженням увіковічення пам’яті Перемоги, а й беруть активну участь у життєдіяльності міста. Про що наголосив у своєму привітанні заступник міського голови Новомосковська Валерій Ляшок.

Не забув про ветеранів і народний депутат України Вадим Нестеренко, який надіслав на адресу організації сердечне вітання. А від імені заснованого народним обранцем благодійного фонду «Твiй рiдний край» було доставлено продовольчу допомогу у вигляді важкеньких продуктових наборів (на фото). Ветеранам, які не могли бути присутніми на урочистостях, подарунки відвезли додому.

Приєднався до привітань та побажав усім ветеранам здоров’я і керівник міської організації «Опозиційний блок», член виконкому, полковник у відставці Олександр Іванов.

Водночас ветеранська організація відзначила й День народження ветерана збройних сил із 40-річним стажем, заслуженого артиста України Олександра Андрійовича Мірошниченка, якому 23 лютого виповнилося 70 років. «Новомосковськ – місто маленьке, й ми всі повинні бути на виду, допомагати один одному долати труднощі. В нашій ветеранській організації панує дуже тепла атмосфера. Коли ми збираємося разом, то співаємо пісні своєї молодості та згадуємо минуле», – сказав співак.

Довідка «ТРК»

На сьогоднішній день ветеранська організація Новомосковська налічує понад 9 000 осіб та об’єднує ветеранів праці, ветеранів військової служби та ветеранів служби внутрішніх справ.

Iван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *