30 років пам’яті та поваги

«Щоб діти, внуки і правнуки пишалися вами!»

15-го лютого в Україні святкується день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Для всіх нас це насамперед свято воїнів-афганців, адже в бойових діях Афганської війни взяло участь приблизно сто п’ятдесят тисяч українців. Ми пам’ятаємо, що 3360 із них загинули в боях, а 4687 українців повернулися в рідні домівки інвалідами. У цьому році — 30-річчя подвигу воїнів афганців.

Так, Україна давно й назавжди стала незалежною державою, у нас змінюються політичні симпатії і пріоритети суспільства, багато старих свят зникає з нашого календаря, але цей день, я впевнений, повинен залишитися. День воїнів-інтернаціоналістів це в меншій мірі політика, у більшій — це наша данина мужності та військовому обов’язку. Це — насамперед солдатське свято, присвячене людям, які свято слідували своєму військовому обов’язку, виконували наказ командирів, які не щадили свої життя і здоров’я. День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів не випадково став державним святом України. Він нагадує всім нам про те, що молоде покоління українців потрібно виховувати в дусі патріотизму, вірності військовому обов’язку, вмінню ставити державні інтереси вище особистих.

Важливо й те, щоби держава теж завжди пам’ятала про свій обов’язок перед тими людьми, які, не шкодуючи свого життя, віддавали і віддали державі свій військовий обов’язок. Кожен патріот України, кожен сьогоднішній солдат і офіцер, доброволець і волонтер, усі учасники бойових дій повинні бути впевнені в тому, що Україна знає й пам’ятає їх подвиги та заслуги.

Від себе хочу сказати найщиріші слова подяки й поваги на адресу ветеранів Афганської війни, на адресу рідних і близьких загиблих героїв. Побажати всім вам міцного здоров’я, добробуту та доброго сімейного щастя. Щоби ваші діти, внуки і правнуки завжди пишалися вами.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *