$200 млн українським аграріям

У поточному фіскальному році, з 1-го липня 2018-го р. по 30-е червня 2019-го р. Світовий банк вже виділив Україні $750 млн гарантій і планує запустити програму на $200 млн для підтримки зростання сільського господарства в Україні.

«За цей період ми виділили Україні гарантію в розмірі $750 млн. Плануємо ще запустити програму на $200 млн для підтримки зростання сільського господарства в Україні. Ми намагаємося зробити так, щоб завдяки цій гарантії впродовж цього фінансового року Україна залучила $1 млрд», – прокоментував віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер.

Він також зазначив, що в наступному році Світовий банк планує виділити стільки ж, а можливо й більше.

«Зараз важко сказати конкретно, в який сектор економіки та який кредит. Це ми будемо обговорювати пізніше. Якщо ж говорити про наші амбітні плани, то зараз ми плануємо більший обсяг допомоги, ніж у попередні роки», – додав Сиріл Мюллер.

Нагадаємо, що Світовий банк за фінансової підтримки ЄС запустив пілотний проект супутникового моніторингу використання сільськогосподарських земель, який реалізований у Львівській, Київській та Миколаївській областях.

«Економічна правда»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *