На Дніпропетровщині зареєстровано майже 50 кандидатів

Станом на понеділок, 17 червня, в одномандатних виборчих округах Дніпра і Дніпропетровській області зареєструвалися вже 49 кандидатів в депутати Верховної Ради. З них троє висунуті політичними партіями і 46 є самовисуванцями. Про це повідомляється на сайті dnepr.news з посиланням на ЦВК. За даними ЦВК, найбільше кандидатів – вісім чоловік – зареєструвалися на виборчому окрузі №37 (частина Інгулецького і Тернівського районів Кривого Рогу, а також Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони області).

На округах №27 (Соборний район, а також частину Самарського і Центрального районів Дніпра) і №33 (Центрально-Міський, Металургійний, а також частина Інгулецького і Саксаганського районів Кривого Рогу, селище Авангард Криворізької міської ради) зареєструвалися по п’ять кандидатів.

На округах №26 (Шевченківський, частина Центрального району Дніпра, селище Авіаторське), №38 (Новомосковськ та район, Магдалинівський, Юр’ївський райони) і №39 (Синельникове та район, Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський райони) балотуються по чотири кандидати. Всього по одному кандидату на сьогодні висунулося в округах №24 (Індустріальний і частина Самарського районів Дніпра), №30 (Кам’янське), №32 (Довгинцівський і частини Саксаганського району Кривого Рогу), №40 (Марганець, частина Кам’янського, Криничанський, Солонянський, Томаківський райони). Представлені дані не є остаточними. Реєстрація кандидатів на позачергових парламентських виборах проводиться до 25 червня.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *