Новомосковці перемогли на Всеукраїнському конкурсі зі спортивних танців

16 грудня у виставковому центрі «Козак-палац» м. Запоріжжя під гаслом «Різдвяні зустрічі» проходили відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців. За нагороди змагалися діти з 17-ти міст України. Вихованці гуртка бального танцю Новомосковського центру позашкільної роботи під керівництвом талановитого та закоханого в свою справу керівника Бугайова О.С.  також брали участь у Всеукраїнських змаганнях. Про це повідомляє “Полезная газета“.

Турнір розпочався з урочистого дефіле всіх учасників. На конкурс приїхали сотні дітей із 17-ти міст України. Загалом у турнірі була 41 категорія учасників, а кількість учасників становила 470 осіб віком починаючи від 5 рочків.

Учасники турніру продемонстрували свої хореографічні вміння у різних видах танців — це вальс, ча-ча-ча, джайв та інші. Організатори заходу відмітили, що участь у такому турнірі – це гарна нагода продемонструвати свої вміння та таланти, а ще отримати за свої старання заслужені нагороди.

Юні спортсмени з Новомосковська продемонстрували високий рівень майстерності, виборовши золоті та срібні медалі у різних категоріях. Масштабний та результативний виступ наших танцорів на турнірі став яскравим доказом того, що престижність та популярність бального танцю в місті швидко зростає!

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *