• нові технології

Їжа майбутнього: це щось із чимось

До 2050 року людство може зіткнутися з гострим браком їжі, – пророкують експерти Всесвітнього фонду дикої природи. Тож вчені придумують все нові й нові технології виробництва продуктів, що дозволять не експлуатувати тварин і зберігати флору в первісному вигляді.

Ягідник у квартирі

Фінські вчені винайшли прилад, що функціонує як біореактор для вирощування рослинних клітин. Він може виростити їжу за тиждень. Дослідники вже отримали з нього різні ягоди.

Молоко з гороха

Американська компанія Ripple розробила молоко з жовтого гороху. В ньому міститься така ж кількість білка, що і в коров’ячому, проте жирів менше на 32%, а кальцію – більше на 50%!

Сир на 3D-принтері

Вчені з Вагенінгенского університету спільно з нідерландським виробником сиру розробили продукт, за смаком і консистенцією ідентичний сиру. Цей незвичайний продукт друкується з молока у 3D-форматі.

Клоноване вино

Фахівці з біоінженерії американського стартапу AVA вивчають молекулярну будову вина і фактично клонують його, перебудовуючи структуру клітин. Зараз команда проекту робить клони шампанського Dom Pérignon 1992 року. Пляшка клону обійдеться в $50.

Тетяна СОКОЛОВА за матеріалами Аgronews

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *