• Володимир Іванович Довбиш

І словом, і ділом…

У свій час юр’ївчани вже вкотре довірили долю смт. Юр’ївки Володимиру Івановичу Довбишу. Адже, це людина, яка має загострене почуття обов’язку й любові до своєї малої батьківщини. Довірили й не помилилися.

Володимир Іванович – оптиміст за натурою, організатор за покликанням. Він вболіває за все, що відбувається в місцевій громаді, «дихає» проблемами селища, душею відчуває настрій громади і кожного жителя зокрема, намагається зберегти і примножити матеріальні і духовні багатства селища. А ще будує, ремонтує, впорядковує …

Основне для нашого голови – високий рівень благоустрою у селищі. Тому він без запрошення відвідує усі установи селищної ради, оглядає вулиці рідного селища. «Наш голова — справжній господарник, дуже любить порядок і нас гуртує до роботи», — так говорять про Володимира Івановича юр’ївчани. Усі заходи проходять з його участю: допоможе, підтримає, надасть допомогу, принесе подарунки…

Свою щоденну роботу Володимир Іванович називає звичайною. Але той, хто працює з людьми знає, яка це нелегка справа – вислухати, розрадити й допомогти. Він пишається Юр’ївкою і вважає, що її найбільшим багатством були, є і будуть люди, які своєю працею, натхненням і надзвичайними здібностями прославляють малу батьківщину.

Володимир Довбиш не боїться відповідальності за свої дії і готовий працювати разом із людьми і заради них, об’єднати у спільноту самодостатніх громадян, сильних у помислах і справах. Тож побажаємо йому успішно реалізувати усе заплановане!

З повагою та вдячністю, Ніна ПІВОВАРОВА Світлана КОТЕНКО Олена БОЙКО,  Катерина КОЛЕСНИК, Марія СВИРИДЮК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *