І ліс рубають, і тріски летять

SAM_0220

На території Юр’ївського району працівники поліції виявили групу осіб, які за допомогою спецтехніки та обладнання незаконно вирубували дерева.

До чергової частини Юр’ївського відділення поліції надійшло повідомлення по телефону про те, що поблизу с. Бразолово невідома особа, знаходячись у лісосмузі, незаконно здійснювала вирубку зелених насаджень.

Виїздом на місце події працівників Юр’ївської поліції було встановлено, що випилюванням молодих дерев займалися троє осіб без жодних відповідних документів.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили 26 спиляних дерев.

Слідчо-оперативна група поліції задокументувала факт незаконної порубки дерев та вилучила заготовлену деревопродукцію і вантажний транспорт, який направили на майданчик до Юр’ївського ВП.

Повідомлення про злочин було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконної порубки лісу – стаття 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.

SAM_0287

За такі дії чоловіків можуть оштрафувати на суму від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або заарештувати до шести місяців.

Також, відповідно до санкції цієї статті, покаранням може бути обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на документування  вказаного кримінального правопорушення. Також встановлюється сума збитків, нанесених в ході незаконної вирубки.

Шановні громадяни! Якщо Вам відомі факти незаконної вирубки лісу, або його транспортування чи продажу, одразу телефонуйте за таким номером телефону: 5-11-02 або 02, чи моб. тел. 099-428-2515, адже це завдає не тільки збитків державному бюджету, а й вагому шкоду довкіллю.

Вiкторiя ПАДАФА, iнспектор Юр’ївського відділення поліції

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *